Muse Turntable Stereo System | MT-207 DGB | 2x5 W | Bluetooth | Black/Brown
- TootjadMuse
- Mudel: MT-207 DGB
- Saadavus: 2
-
89€
Muse Turntable Stereo System | MT-207 DGB | 2x5 W | Bluetooth | Black/Brown
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 326.00 mm |
| Gross weight | 2.96 kg |
| Gross width (mm) | 182.00 mm |
| Kaasaskantav | No |
| Muud funktsioonid | 3 speeds stereo turntable 33/45/78 RPM Bluetooth transmitter Auto-stop ON/OFF switch |
| Net weight | 2.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Turntable Stereo System |
| Producer product name | MT-207 DGB |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Traadita ühendus | No |
| Värv | Black/Brown |
| Võimsus | 2x5 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse turntable stereo system mt-207 dgb 2x5 w bluetooth blackbrown, mt-207 dgb, muse, kolarid


